15 en iyi ingilizce öğrenme uygulaması-android

Android telefon ya da tabletinizden ingilizce öğrenebilirsiniz.

Gelişen teknoloji hayatımızı kolaylaştırmanın yanında eğitimimize de yardımcı oluyor. Artık her yerden ders çalışmak mümkün. Sizler için 15 en iyi android ingilizce dil öğrenme uygulamalarını listeledik.

Aşağıdaki sizler için 15 tane birbirinden harika inglizce öğrenme uygalamaları listeledik. Bunların hepsini öğrencilerinizle veya çocuklarınızla yabancı dil öğrenirken kullanabilirsiniz.

1- Listen and Speak
Bu uygulama sayesinde yabancı dilinizi kelimeleri görerek, dinleyerek ve kelimelerin nasıl telaffuz edildiğini anlayarak yabancı dil öğrenebilirsiniz.

2- Busuu

 Busuu online dil öğretiminde bir lider topluluktur. Ben de sık sık bu uygulamayı açıyorum ve kullanıyorum. Öğrenciler arasındaki etkileşimi ve bu topluğun üyeleri arasındaki etkileşimi seviyorum. Özellikle üyeler arası yardımlaşma çok beğenimi kazanıyor. Bu yerli konuşmacılar tarafından fotoğraf ve kayıtları ile geniş kelime uygulama ve kapsamlı bir görsel-işitsel öğrenme malzeme sağlar.
3- Cartoon- Free English
Bu öğrencilerin kelime kartları denilen bir yöntemin kullanılması yoluyla yeni kelimeler öğrenmenize yardımcı olur. Onlar anlamını göstermek için resimleri kullanabilirsiniz. Kelimelerin anlamlarını resimlerin çağrışımından çıkarabilirsiniz.
4- Speak English Pictures
Bu yeni başlayanlar için harika bir uygulamadır. Kelimelerin anlamlarını çağrıştıracak resimler içerir.
5- EnglishPodcast for Learners
Bu android uygulaması size podcast sayesinde dinleyerek, konuşarak ingilizce öğrenmenize yardımcı olur. Bu uygulamanın sesleri hızlı veya yavaş oynatma özelliği vardır.
6- Fluent English
Başka bir harika ingilizce öğrenme uygulaması! Hem dinleme hem konuşma becerinizi geliştirir. Tıpkı bir sesli kitap gibidir ayrıca anlamadığınız kelimenin tercümesini de görebilirsiniz. Bunun yanında kelimelerin telaffuzlarını farklı kişilerden dinleyebilirsiniz.
7- Learn English Elementary
Bu uygulama dünyanın en güvenli ve lider ingilizce öğretim kurumu olan “the British Council” tarafından geliştirilmiştir. Android telefonunuza indirebileceğiniz  bir sürü ingilizce dersi podcast’ı bulabilirsiniz.
8- Language Verb Trainer
Bu uygulama adından da anlaşılacağı üzere kullanıcıya kelime öğretir. Kelimelerin çekimini, yazımını görebilir ve dinleyebilirsiniz. Tabletler için ayarlanmıştır.
9- English Irregular Verbs
Bu aslında ingilizcede düzensiz fiillerin öğrenimi içindir. Bu sözlükte 489’dan daha fazla düzensiz fiil bulunur.
10-  PvP- Phrasla Verbs 
Bu 400’den fazla kelime içeren, tam ve faydalı bir phrasal verb dictionary‘dir Ayrıca kullanıcılara kelimeye ve anlama göre phrasal verb arama imkanı sunuyor. Her phrasal verb nasıl ve ne zaman kullanılıcağını gösteren örneklerle zenginleştirilmiştir.
11- Guide to English Idioms
Bu ingilizce deyimleri öğrenmek isteyen herkes için harika bir android uygulamasıdır. Notlar ve alıştırmayla beraber 150’den fazla ingilizce deyim içerir.
12- Question Tags
Bu androd uygulaması öğrencilere soru takılarıyla alakalı alıştırma yapma ve öğretme imkanı sağlar. Telefenunuzda Android 2.2 veya üstü  ve Android Air kurulu olmalıdır.
13- LangLearner English Idioms
Bu size 8.000’den fazla ingiliz dilinindeki  ifadeler, en çok kullanılan sözler, edebi terimlerin kapsamlı kullanımını ve deyimler sözlüğünü sunar.
14- 50 Languages
50Languages 100’den fazla kelime dağarcığı(vocabulary) dersi içerir. Ayrıca günlük hayatta kullanılan kısa cümleleri akıcı bir şekilde konuşmayı öğretir.
15- English Level Checker
Adından da anlaşılacağı üzere bu android uygulaması kullanıcılara seviyelerinin ne durumda olduğunu gösterir: beginner, Elementary, Pre-int, Intermediate, Upper-intermediate, Advanced ve Near Native
incoming search terms:
15 en iyi ingilizce öğrenme uygulaması-android

Önceki

wordpress siteleri için yorum engelleme eklentisi indir

Sonraki

Almanca a1 seviye belirleme testi pdf indir

Bir cevap yazın

Email adresiniz paylaşılmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlidir.

  • Email aboneliği

    Esakademi.com'dan iyi ve güzel haberler almak için listeye mailinizi ekleyin