2 Adet Almanca Kitabı Youtube kanalımıza abone olan herkese hediye Detaylı bilgi

Bu siteye abone ol

Üyelik

Bazen öyle anlar olur ki bir konunun içinden çıkamazsın veya yanı başında sorularına cevap verecek biri olsun istersin. İşte Esakademi Pro tam da öyle bir şey!

Tam Almanca öğrenmek isteyenler için

İnternet’te farklı isimlerle, farkı paket adlarıyla tek olarak kurslar satan bir kaç site veya kişiler var. Ama bana kalırsa böyle olmamalı, öğrenme tam olmalı. Almanca öğrenmek isteyenlerden farklı paket adı altında ilave ücret talep ediyorlar. Üstelik öğrencilerden çok defa bana şikayetler geliyor. Bu siteler veya kişiler öğrenciler cayma hakkı tanımıyorlar. Bana göre kurs şöyle olmalı:

  • Başlangıçtan ileri seviyeye kadar bütün konuları içermeli
  • Öğrencinin dilediği zaman kursu sonlandırabilmesi ve parasını iade alabilmesi gerekir

Esakademi Pro’da neler var?

Şöyle düşünün “bir üniversiteye kayıt olmuşsun ve etrafında Almanca öğretmelerin var. Üniversitenin bütün imkanlarından faydalanıyorsun”

Pro kullanıcı olarak bütün dersleri Reklamsız okuyun, hepsini PDF olarak bilgisayarınıza indirin, sorularınıza hızlı cevaplar alın, daha fazla ve daha kaliteli dersler okuyun, Video dersler izleyin, bütün Almanca kitaplarına ve kurslara ücretsiz erişin. Gizli Facebook grubumuza katılın. Kendinizi asla yalnız hissetmeyeceksiniz. Almanca uzmanlarıyla konuşun, onlara sorular sorun. Uzmanlarımızın hepsi arkadaş canlısı ve öğretmek için hevesli insanlar.

Şimdi aylık sadece 35 TL üstelik 14 gün içinde iptal etme hakkı

EN İYİ FİYAT

35/ay

Sınırsız, Herşey dahil

1 Ay sınırsız kullan
Reklamsız içerikler
Sınırsız site kullanımı
Ücretsiz kitaplar, testler ve alıştırmalar
Hayat boyu destek
14 gün boyunca para iade garantisi

Email aboneliği

Esakademi.com'dan iyi ve güzel haberler almak için listeye mailinizi ekleyin