makale ders yazarak para kazanmak

Gelişen web teknolojileri sayesinde internet üzerinden para kazanmak artık çok kolay oldu. Herkesin kendine has en az bir yeteneği mutlaka vardır. Ama kimisi bu yeteneğinin farkında değildir.
esakademi.com’da birşeyler yazarak ekstra bir gelir elde etmek istermisiniz?

Eğer cevabınız EVET ise işte detaylar …

Ne tür içerikler yayınlıyoruz?
Uzman olduğunuz her konu hakkında yazabilirsiniz. Şu anda sitemizde aktif olarak yazılmaya devam edilen konular Almanca, İngilizce, Bilgisayar, Web dilleri ve Kodlama v.s.

Para kazandırma politikamız

İlk yazınız 10 TL bonus ile başlar. Kabul edilen ve yayımlanan her yazınıza 1 TL artı okunma sayısına, yazdığınız yazıya yapılan yorum sayısına, yazınıza eklediğiniz resimlere göre ilave fazladan ödeme daha yapılır.

Örnek bir kazanç senaryosu
Ahmet esakademi.com‘a kayıt oldu ve ingilizce dersleri yazmaya başladı. Ahmet ilk yazısını yayımlayarak 10 TL bonus kazandı. Okurlar Ahmet’in yazısını çok beğendi. Bu yüzden Ahmet’in yazısına bir dünya yorum bıraktılar. Ahmet yorumlar sayesinde 12 TL daha kazandı. Ahmet yazısına 5 adet ilgili resim ekledi ve 5 TL daha kazandı. Ahmet’in yazısı 1 günde 10000 kez okundu ve 15 TL daha kazandı. Böylece Ahmet tek bir yazıdan günde 37 TL kazandı.

Nasıl ödeme yapıyoruz?

Kazançlarınız 100 TL’ye ulaşması durumunda paranız Havale/EFT ile Türkiye’deki bir yerel banka hesabına gönderilir.

Kazançlarımı görebilir miyim?

Kazançlarınızı anlık olarak yazar panelinizde görebilirsiniz. Bazı yazarlarımızın aktif gelir tablosu

Nasıl başlarım?

Hemen buradan kayıt olarak veya [email protected] mail adresi ile bizimle iletişime geçerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Önceki

photoshop resmi ico formatında kaydetmek

Sonraki

almancada düzensiz sıfatlar listesi

  • Email aboneliği

    Esakademi.com'dan iyi ve güzel haberler almak için listeye mailinizi ekleyin