Almanca Bütün Meslek İsimleri – İngilizce Çeviriler

Almanca Meslek Tanımları - İngilizce Çeviriler

German Occupation TitlesEnglish TranslationAbiturientHigh School GraduateAbstreicherScraper (Typogr.)AckermannPlowmanAdministratorAdministratorAdvokatLawyerAero-Air-AgentAgentAgronomAgronomistAmtsdienerUsherAngestellteEmployeeAngestellte der NaftagrubenEmployee of the crude oil (Nafta) miningAngestellterEmployee, ClerkAnkleiderDresserAnlagen-BuchhalterFactory bookkeeperAnreisserScriberAnstreicher MelorPainterAnstreicher und SchildermaderHouse painter and SignwriterAnstreichergehilfinAssistant Painter (female)AnwaltsAttorneyApothekerPharmacistApretturarbeiterFinisherArbeiterWorker / laborerArbeiternachweisEmployment office workerArbeitsinspektorWork InspectorArcheologArcheologistArchitektArchitectArmaturschloßerArmature LocksmithArtistArtist . . .

Bu içerik Pro kullanıcılar içindir.

Hemen BURADAN bir Pro kullanıcı ol, tüm dersleri reklamsız ve tam olarak oku, üstelik hepsini PDF olarak bilgisayarına indir!

Esakademi içerikleri öğretme hevesiyle dolu öğretmenler tarafından oluşturulmaktadır. Siz de ücretli dersler yazarak esakademi'ye katkıda bulunmak isterseniz, bizim için yaz sayfasını inceleyebilirsiniz.

Önceki

Langenscheidt temel-almanca kelime-hazinesi-sözlük

Sonraki

Bir yanıt bırak

Email aboneliği

Esakademi.com'dan iyi ve güzel haberler almak için listeye mailinizi ekleyin