Duyuru: Öğrencilerimiz için ders yazacak Almanca öğretmeni arıyoruz. Almanca öğretmeni olmak ister misiniz?Başvur
esakademi logosu

ALMANCA YDS SINAVINA NASIL HAZIRLANMALIYIZ

YDS ALMANCA SINAV HAZIRLIĞI Bu derste YDS sınavına hazırlanan öğrenci adaylarına sınavı tanıtmak ve anlatmak istiyorum. Bu yazımda YDS sınavı nedir, içeriğinde bizleri neler bekliyor, ve nasıl hazırlanmalıyız gibi konuları ele almak istiyorum. YDS sınavı her yıl binlerce kişinin girdiği, dil seviyesini ölçen bir sınavdır. YDS SINAV İÇERİĞİ/ FORMATI YDS çalışmak için öncelikle YDS soru tip ve dağılımlarını bilmek gerekir. Genel olarak sınav formatına bakıldığında adaylardan, gramer bilgisi, kelime bilgisi ve okuduğunu anlama becerilerini kullanmayı amaçlar. Bu yüzden öncelikle sınavda çıkacak soru tiplerini bilmek ve bunlara çalışmak bir stratejidir. YDS sınavında 80 soru vardır.  Yanlışlar doğruyu götürmez. Toplam süre 180…

Premium İçerik

Bu yazı Premium üyelerimiz içindir. Tüm içeriği görmek için Premium üye olmalısınız. Premium üye olarak dersleri reklamsız, görüntüleyin. Hepsini PDF indir. Yazıların tamamını okuyun. Yazılar oluşturun. Sorularınıza hızlı cevaplar alın.

Zaten üye iseniz buradan giriş yapabilirsiniz

Herkese merhaba, ben Kübra. Yıllardır Almanca öğrenmek isteyen, Almanca sınavlarına hazırlanan öğrencilerimin yanında oldum ve bu sürecin başarıyla üstesinden geldik. Aile Birleşimi, TELC, Geothe, ÖSD, YDS sınavlarına birçok öğrenci hazırladım. Siz de bu sınavlara hazırlanıyorsanız, doğru yerdesiniz. Kısa zamanda başarıyı elde etmek isteyenleri derslerime beklerim.

Yorumunuzu ekleyin